Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.26. 11:32  l  #6767
Igen, NHL-es karrierje elején több agyrázkódása is volt, ezért tartották porcelánembernek. Az ütközésnél fel is vetült bennem, hogy megint az lesz neki. Szerencsére a friss értesülések vállsérülésről írnak.

Hát, ha Kaleta vagy McCo jégen van az esetnél akkor biztos neki ugranak Rich-nek. Csak mivel emberelőnyben voltunk így a pussy-k voltak a jégen.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 23:59  l  #6766
Nem akarok senkit sem védeni, főleg buffalóit, de senki nem akarta kizárni Rich-et vagy bármit. Nem is nagyon anyáztak, vagy rosszul láttam.
"Timmynek" valóban volt sok sérülése, nyilván az sem véletlen, hogy Ö is egy nőről van elnevezve:D Remélem nem lesz baja, mégis csak Isles pick.
MVP

Válasz LeClair hozzászólására (#6763)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 23:55  l  #6765
.. látom itt is zajlanak a dolgok, szikráznak az indulatok, kemény a helyzet ... pont akartam kérdezni Royt és olvasom lejjebb hogy visszatér, jó !

tegnap mekkora meccsek voltak már, ezt nagyon sajnálom hogy nem volt erőm már rendesen nézni ..

:)
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 23:29  l  #6764
Én csak annyit mondtam, hogy volt már neki korábban ezzel baja..:)
Hall of Famer

Válasz LeClair hozzászólására (#6762)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 23:24  l  #6763
Egyébként feltűnően sikerült egy boardingot ennyire túlreagálni, nem is értem. Most fordítsam meg a dolgot és mondjam, h 3-1-ről meg kellett volna nyerni a meccset és akkor erről se vesztegettünk volna 2 mondatnál többet? Ha jól emlékszem, mi se jöttünk ide Kaletázni meg Gaustad-ozni meg Ortmeyerezni a párharc alatt, pedig megtehettük volna, Kaleta mondjuk NÁLUNK napirenden volt egy hétig - tett is róla, hogy legyen, úh sztem hagyjuk Rich kiátkozását a ligából, jöjjön a 7. meccs és győzzön a jobb csapat tiszta játékkal
MVP

XXX
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 23:17  l  #6762
hát akkor majd elővesszük Richie-t és látványosan meghurcoljuk, bravó

Csak szólok: ez nem így működik, ne essünk át a ló túloldalára. Ha valóban túl van már X fejsérülésen, akkor minek van itt? Kell még egy? Ha Crosby vagy Ovech veri fejbe, akkor őket köpködjük egy életen át? Profi sportoló, tudja, mit vállal, ismeri a lehetséges következményeket. Feltételezések alapján pedig ne ítélkezzünk, sportszerűtlen és etikátlan.
MVP

Válasz Johnesz hozzászólására (#6761)
  XXX
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 22:00  l  #6761

Viszont lehet ez az ütközés Timmy pályafutásába fog kerülni.

Szerencsére egyelőre nem láttam olyan hírt, ami ezt alátámasztaná, vagy a lehetőségét felvetné.

Ha jól emlékszem neki már volt pár agyrázkódása...szal ha nem is most egyből, de ki tudja mikor fog vele nagyot szopni hirtelen.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 21:47  l  #6760

MVP

Válasz Oli18 hozzászólására (#6759)
  XXX
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 20:35  l  #6759
Szerintem sem ért eltiltást az eset, mert én nem láttam benne akkora szándékosságot. Öt percnek kellett volna lennie. Viszont lehet ez az ütközés Timmy pályafutásába fog kerülni.

Egyébként a rájátszásban kell a genyóság, főleg ha az egyéni képességeket nézve jobb az ellenfél. Mi azt tesszük amit kell a továbbjutás érdekében. Más kérdés, hogy néha túlzásba visszük.

Roy visszatérésével nálam az alábbi sorok lennének (bízva Kaleta és Grier játékában):

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 20:32  l  #6758

...Annyit kellett volna csinalni, hogy nem atengedni a palyat. ...

az a szép ebbe a dologba, hogy ott van az ellenfél is a jégen!
szerintem a PO-ban nem lehet 60 percig dominálni. azzal kell sáfárkodni, amikor uralod a játékot, ennek inverzében, meg imádkozni, hogy a kapusod ihletett formában van.

Válasz la_mikee hozzászólására (#6757)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 20:15  l  #6757
Hát bocs, de ezt most ti baltaztatok el. Veletlenul pont lattam a meccset.

A 2. harmadban kapcsolodtam be 3-3nal. Akkor dominaltatok, meg is lett az eredmenye, 4-3. Annyit kellett volna csinalni, hogy nem atengedni a palyat. A 3. harmad a flyerse volt, nem is csoda, hogy kiegyenlitettek. Az ot-re mar ki se mentetek.

Ha megtartottatok volna az elonyt tietek a series. Igy meg lehet kaparni..

A Richards eset csunya volt, bar attol meg, hogy 5percet kap 2 helyett, nem kovetkezik automatice, hogy ki is hasznaljatok... Foleg, hogy a 2 percest nem sikerult..

Amugy baromi jo porgos, fordulatos meccs volt, kar hogy hullafaradt voltam.

Roy formaja sok mindent eldonthet. Ha ugy ter vissza, mint ahogy a serules elott jatszott akkor elony nalatok.
MVP

Válasz hyundai26 hozzászólására (#6752)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 20:09  l  #6756
Ha nem lett volna sérülés akkor nem járna az eltiltás de mivel sérülés lett ezért azt mondom, hogy jogos lett volna az eltiltás. Attól függetlenül, hogy szándékosan nem akart sérülést okozni de nem is sajnálta odabaszni Timmy-t. Miller is kifejezte elégedetlenségét. Nem mellesleg ez nagyban befolyásolhatja a 7. meccs kimenetelét. Ezért 1 meccs jogos lett volna.

Most tényleg nem izé..de...nah.
Richards kemény volt, szerintem is lehetett volna 5 perc, de annyira nem volt súlyos. + Girouxnál nem volt ütő , szerintem Connolly is számíthatott volna rá, hogy leütközik, mert más esélyünk nem volt. Inkább rosszul sikerült, minthogy ölni akart.
Abban egyetértek, hogy Kaleta kurva jól játszik, sőt a tegnapi meccsen normális is volt, bár tegyük hozzá, hogy előtte végig geci volt és hozzáképest Carcillo egy fairplay-díjas játékos.
Abban viszont vitatkozok, milyen jók vagytok a sok halott nélkül, mert nálunk nincs Carter, Nödl és Pronger. + Bartulis, aki néha szerintem beférne. Abba nem megyek bele, hogy nincs kapusunk, mert az nyilván nem sérülés kérdés. Asszem ennyi, jó lesz a 7. meccs.
MVP

Válasz hyundai26 hozzászólására (#6749)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 19:05  l  #6753
Richards nem kapott eltiltást. Kaleta és Grier kihagyták az edzést sérülés miatt. Roy pedig visszatér.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 13:38  l  #6752
Kapás nélkül 5 percet adtam volna. Amúgy nem is zebráznék mert nem szokásom de egy 5 perces emberelőny szerintem eldöntötte volna a mérkőzést mert a PP nagyon megy most nekünk.

Kaleta meg zseni. Szerintem ha flyersben játszana ti is imádnátok.
All-Star

Válasz Bunk hozzászólására (#6750)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 13:10  l  #6751
A múltheti elfoglaltságaim miatt csak most tudtam utolérni magam a mérkőzések terén. Vegyesek az érzéseim. Egy kicsit olyan érzésem van, hogy mentálisan nem vagyunk eléggé erősek. Sok a buta kiállítást, a védekező zónában elkövetett hiba, plusz az előnyöket képtelenek vagyunk megtartani. A mai vereség különösen fájó. A védekezés terén sok a hiba. Myers, Leo és Grags a legstabilabb, de ők is képesek hibákra. Grags teljesítménye nem semmi, a PO legponterősebb hátvédje jelenleg. Újoncként. Az emberelőnyös játékunkat alaposan felpörgette. Támadásban egyenlő létszámnál vagyunk kevesek. Az eredeti top6 egyenlő létszám mellett mindössze négy gólt lőtt hat mérkőzés alatt, ami kevés. Vanek csak PP-ben pörög, Ennis meg csak most kezdett el úgy játszani, ahogyan kellene neki. Connolly playoff choker, Staff-tól is több kellene. Boyes-nak vannak helyzetei, de semmi nem jön össze. Az utolsó sorban jobban is tetszett. Annak viszont örülök, hogy a Gerbe-Goose-Kaleta trió az egyik legjobb. Nieds is kivirágzott így a végére.

A hetedik mérkőzés nagyon necces lesz. Timmy hiánya annyira nem érdekel, Pommer-é fájóbb. De legalább Roy visszatér és végre lesz normális centerünk.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 11:49  l  #6750
Azt adom, hogy ez talán több volt mint 2 perc, de pont ő kapott már 5 percet olyanért ami max 2 vagy semmi. Zebrázni nem szeretnék, mert ahogy látom/olvasom mindenhol nagyon szarok, maximum abban lehet reménykedni mindkét félnek egyformán azok.
Egyébként jobbak vagytok mint gondoltam. Mi pedig szarabbak, mint ahogy a keretünk alapján kéne lennünk.
Btw Kaletát még mindig ölném, de ezt veheted dicséretnek is
4.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.25. 10:34  l  #6749
Este túl ideges voltam, hogy reagáljak bár még most is az vagyok.

Nem csak a flyers akart 7. meccset hanem a zebrák is sajnos. Richards 2 perc? LOL. Kaleta-t szerintem a flyers topic már le anyázta volna a gecibe mellesleg biztos véglegest kapott volna de úgy látszik kapitányként bármit meglehet csinálni szóval Kaletanak adjuk oda a következő meccsre a "C"-t. Nagyon nehéz lesz ez a 7. meccs. A poén az, hogy úgy kényszerítjük 7. meccsre a flyers, hogy szinte végig hiányzott 2-3 meghatározó játékosunk.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.24. 22:57  l  #6744
2 perc vicc.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.24. 22:55  l  #6742
nincs alibi, minden meccs olyan mint a hetedik ..

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.24. 22:52  l  #6738
Egy régi nagy játékosuk évfordulója óta vannakj asszem ... de aztán lehet hogy nem csak hasonló ... meg majdnem itt van a neve a fejemben, áhhh :)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.24. 22:48  l  #6735
Jelent valamit a a két kapu mögött az a két hetes(ha jól látom hetes)?

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.24. 22:22  l  #6734
Nnnna átfutottam ezen a meccsen beletekergetve meg pár NHL on the fly- on a délután, úgy hogy direkt nem tudtam a legtöbb meccs eredményét ...

srácok, hát rólatok vagy a Phily- ről se gondoltam volna hogy idáig eljuttok, szép kis meccs, ti nem hagytátok az ellent 0-3 vagy 4ről frdítani ahogy most páran

A döntő gólnál mintha a mi Weberünket láttam vagy nevét hallottam volna olyan lövést eresztett meg hoyg kipattanjon ... aztán Ennis gyerek is jókor lendül be a szériában ?

röhögtem még egyet a gólörömnél hogy Ennist ellepik az emberek, ugrálnak rá, kis Gerbe meg ot kerülgeti a rakást és rájön hogy inkább valaki hóna alatt besurran

Go Fuckin ' Sabres ! Kemény meccs lesz itt még ..
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.24. 22:11  l  #6733
Mi bajod sráccal? Aranybúl van a szíve neki:)

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.24. 22:09  l  #6731
nincs aki leüsse. Kaleta és Mccormick is kicsi hozzá. Myers vele egy súlycsoport, de ő nem fogja.
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.04.24. 22:02  l  #6730
Látnám már egyszer, hogy úgy megagyalnátok azt a köcsög Pronger-t, hogy ott szarná össze magát a jégen...

Mellesleg megjegyzem: teljesen semleges nézőként követem a meccset, tavaly óta a Phili se olyan unszimpatikus mint előtte volt, de attól a féregtől forog a gyomrom!
(Szal' minden más tekintetben győzzön a jobb!)